czwartek, 18 sierpnia

Po ostatnich zdjęciach domniemanego iPhone’a 5C pokazujących opakowanie, jak również skróconą instrukcją obsługi i narzędzie do wysuwania karty SIM, które są zawarte w opakowaniu, pojawiło się kilka nowych zdjęć i wideo przedstawiające podobnych produktów i opakowań.

Pierwsze chińska strona iApps.im udostępniła dwa nowe zdjęcia. Jedno pokazuje niebieskiego iPhone’a 5C częściowo rozpakowanego, a na drugim widać żółtego, niebieskiego i białego iPhone’a 5C w swoich pudełkach.

Pierwszy film pokazujący rzekomo w pełni zmontowanego, włączonego iPhone’a 5C pojawił się na chińskim blogu technologicznym C Technology.50-sekundowe wideo pokazuje czerwone, plastikowe urządzenie z systemem, który wydaje się być Safari na iOS 7, z opcją powiększania, a także możliwością przewijania. Kształt i kolor w dwóch odcieniach są zgodne z wcześniejszymi przeciekami, choć niska rozdzielczość wideo i brak jakichkolwiek widoków z przodu powoduje, że trudno jest ocenić, czy jest to rzeczywiście iPhone 5C czy też inne urządzenie zapakowane w kolorowe etui.

Ostatecznie, C Technology również zamieścił zdjęcie pojedynczego, zielonego iPhone’a 5C w opakowaniu, zgodne z innymi zdjęciami z ostatnich kilku dni, chociaż bez naklejki ilustrującej iOS 7 na ekranie głównym.

IPhone 5C i iPhone 5S są mają zostać przedstawione publicznie na wydarzeniu medialnym, które nieoficjalnie zaplanowane jest na 10 września.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx