piątek, 19 kwietnia

Zdjęcie, które rzekomo pokazuje nalepki używane do zapieczętowania produktów Apple w ich pudełkach wydaje się potwierdzać nazwę „iPhone 13” dla nadchodzącej linii tegorocznych iPhone’ów.

Zdjęcie zostało udostępnione na Twitterze, podając link do posta w chińskiej sieci społecznościowej Weibo.

Wiarygodność zdjęcia nie jest znana, ale nie jest niczym niezwykłym, że zdjęcia opakowań „iPhone’a” zaczynają się pojawiać w tym okresie, gdy zbliża się data premiery urządzenia. Na około trzy tygodnie przed premierą linii iPhone 12 w zeszłym roku to samo konto udostępniło również zdjęcia naklejek na opakowaniach z poprawnymi nazwami tych urządzeń.

Choć większość wiarygodnych źródeł opisuje tegoroczny model jako właśnie iPhone 13 to pojawiło się kilka spekulacji ze strony wielu osób, które twierdzą, że nadchodzące iPhone’y byłyby w rzeczywistości modelami „iPhone‌ 12S”.

Ankieta z początku tego roku sugerowała, że większość konsumentów nie chce, aby urządzenia nazywano „iPhone 13”. 38 procent stwierdziło, że Apple powinien nazwać swoją następną serię smartfonów po prostu „iPhone (2021)”, 26 procent uznało „iPhone 13” za najlepszą nazwę, a tylko 13 procent stwierdziło, że chciałoby zobaczyć urządzenia o nazwie „iPhone 12S.”

Oczekuje się, że linia iPhone’a 13 zostanie zaprezentowana już w przyszłym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx