poniedziałek, 15 kwietnia

Każdy mężczyzna staje w pewnym momencie przed faktem zawiązania krawata. No i wtedy zaczyna się problem. Są tacy, którzy robią to bez namysłu, ale dla niektórych to droga przez mękę. Właśnie tym drugim wychodzi na przeciw nowa aplikacja na Maca – TieCam.

TieCam korzysta z kamery wbudowanej w komputer aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez kolejne etapy wiązania krawata. Z programem zobaczysz bezpośrednio na ekranie swoje odbicie, i podpowiedzi jak zawiązać idealny węzeł krawata. Wszystko co musisz zrobić, to usiąść sobie w odpowiedniej pozycji i postępować zgodnie z instrukcją, którą da Ci TieCam.

 

Program posiada instrukcję dla dziesięciu najpopularniejszych węzłów. Dla każdego typu węzła pokazuje sekwencję krok po kroku, jaką trzeba naśladować. Istnieją trzy różne sposoby, aby kontrolować, w jaki sposób przejść do kolejnych kroków:

  • Sterowanie głosowe, aby mieć wolne ręce podczas wiązania węzła. Jeśli jesteś gotowy do kolejnego kroku, mówisz zdefiniowane słowo (np. głośny wyraz, kaszlnięcie lub gwizdek) i TieCam przechodzi dalej.
  • sterowanie czasowe – TieSight użyje odliczania dla każdego kroku. Można skonfigurować długość odliczania w zależności od umiejętności
  • sterowanie ręczne, jeśli chcesz używać gładzika, myszy lub klawiszy strzałek do sterowania sekwencją kroków

Program jest dostępny w MacApp Store za 4,99 złotych. Polecamy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
My Homepage
My Homepage
12 lat temu

Lastly, got what I was seeking for!! I

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx