poniedziałek, 20 maja

Na początku tego roku, Apple rozważał nową edycję Tech Talk World Tour, serię konferencji dla deweloperów w różnych miastach, które mają zapewnić programistom dodatkowe sesje, szkolenia i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania poza typowym środowiskiem WWDC. Apple ogłosił właśnie nowy iOS 5 Tech Talk World Tour, który odbędzie się w dziewięciu miastach w tym roku:

„Bierzemy iOS 5 na światową trasę i chcemy, żeby się z nami przejechał. Dowiecie się od ekspertów Apple jak przenieść swoje aplikacje na kolejny poziom, w ekscytujące nowe technologie w iOS. Ilość miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już dzisiaj. „

Tech Talk World Tour rozpocznie się w listopadzie i potrwa do końca stycznia. Dziewięć miast w których odbędą się imprezy to:

  • Berlin – 2 listopada
  • Londyn – 7 listopada
  • Rzym – 9 listopada
  • Pekin – 5 grudnia
  • Seul – 8 grudnia
  • Sao Paolo – 9 stycznia
  • New York City – 13 stycznia
  • Seattle – 18 stycznia
  • Austin – 23 stycznia

Jak zauważa Apple, wszyscy członkowie iOS Developer Program kwalifikują się do udziału w konferencji, jednak priorytetem ostatecznym będzie ilość aplikacji dewelopera dostępna w App Store. Sesje Tech Talk World Tour są „bardzo techniczne”. Zespół ekspertów podróżujących po świecie wyjaśni zaawansowane kodowanie i techniki projektowania, które ​​deweloperzy mogą wdrożyć w swoich aplikacjach.

Udział w Tech Talk jest darmowy a programiści mogą zarejestrować się na swoje istniejące konto deweloperskie, jednak ilość gości jest ograniczona do tych, którzy dostali e-mail od Apple z potwierdzeniem. Każdy Tech Talk będzie miał ten sam porządek obrad i sesji udostępniony w serwisie internetowym firmy Apple, ale deweloperzy nie mogą zarejestrować się w więcej niż jednym mieście. Apple chce „dać jak największej liczbie deweloperów, możliwość uczestnictwa w Tech Talk”.

Tematy, które zostaną podjęte w każdej sesji Tech Talk to projekt interfejsu użytkownika iPhone’a i iPad’a, AirPlay, UIKit, gry z Game Center, AV Foundation, Core Image oraz aplikacje Kiosk. Programiści mogą zarejestrować się na Tech Talk World Tour 2011 na specjalnej oficjalnej stronie firmy Apple.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx