czwartek, 22 lutego

Choć większość dotychczasowych raportów zgadza się co do tego, że następny iPhone SE będzie miał wygląd podobny do standardowego modelu iPhone’a 14, który ma wycięcie na Face ID, to obecnie krążą plotki, że zamiast tego urządzenie będzie wyposażone w dynamiczną wyspę.

Najnowsze doniesienia pochodzą z konta znanego z przecieków @MajinBuOfficial na X. Konto twierdzi, że oprócz dynamicznej wyspy następny iPhone SE może mieć pionowy tylny aparat, podobny do tego, o którym krążą plotki w iPhone’ach 16 i iPhone’ach 16 Plus, ale z jednym aparatem zamiast dwóch. Z informacji, którymi się podzielił, wynika, że tylny mikrofon i lampa błyskowa LED zostaną umieszczone pod obiektywem aparatu w kształcie pigułki.

@MajinBuOfficial udostępnił niedawno rzekome schematy iPhone’a 16, które uważa się za dokładne. Jednak ma mieszane doświadczenia z plotkami o Apple i przestrzegł, że informacje na temat iPhone’a SE są na razie jeszcze niepotwierdzone. Ponadto Apple prawdopodobnie tworzy prototypy wielu modeli iPhone’a SE i być może nie ukończył jeszcze projektu.

Oczekuje się, że następny iPhone SE zostanie wprowadzony na rynek w 2025 roku, około trzy lata po premierze obecnego modelu, ale te zakładane ramy czasowe również mogą jeszcze ulec zmianie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx