poniedziałek, 17 czerwca

DigiTimes donosi dziś, że Apple wypuści na rynek nową generację słuchawek AirPods, które zawierają „funkcje monitorowania zdrowia” w pierwszej połowie 2019 roku.

Wzmianka o tym pojawia się w artykule skupiającym się na tym, w jaki sposób urządzenia do noszenia są odpowiedzialne za wzrost rynku płytek drukowanych sztywnych i elastycznych (PCB) w 2019 roku, ale w raporcie nie podano żadnych źródeł związanych z plotkami o AirPods. Wspomina się tylko, że producenci takich płytek Zhen Ding Tech i Flexium Interconnect dostarczają „w tej chwili” komponenty dla Apple Watch i AirPods.

Źródła DigiTimes często dostarczają wiarygodnych informacji, ale strona ma mieszane osiągnięcia, jeśli chodzi o interpretację tych informacji i dokładne odszyfrowanie planów Apple. Strona z wiadomościami otrzymuje mnóstwo danych z azjatyckiego łańcucha dostaw, z których część twierdzi, że dotyczy prototypów lub produktów testowych, które nigdy nie pojawiają się na rynku lub zmieniają się znacząco przed wprowadzeniem na rynek, skłaniając do ich dokładności.

Mając to na uwadze i bez potwierdzających źródeł, DigiTimes może odnosić się do prognozy od dobrze znanego analityka Apple, Ming-Chi Kuo, który mówił, że nowe AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego zadebiutują późno w czwartym kwartale 2018 roku lub na początku pierwszego kwartału z roku 2019. Kuo wyjaśnił później, że spodziewa się nowych bezprzewodowych słuchawek AirPods na początku 2019 roku.

W listopadzie nowe AirPods zostały dodane do regulacyjnej bazy danych Bluetooth Special Interest Group, co sugeruje, że odświeżona wersja tego akcesorium może pojawić się wkrótce. W danych nie ma informacji o żadnych nowych funkcjach, poza wpisem sugerującym, że AirPods obsługują Bluetooth 5.0, w porównaniu do Bluetooth 4.0 w AirPods wcześniejszej generacji.

Mówi się także, że Apple pracuje nad AirPods trzeciej generacji, które mają zostać wydane w 2020 roku. Z nową konstrukcją i być może ulepszoną wodoodpornością, która pozwoli AirPods wytrzymać „plusk wody i deszczu”.

AirPods prawdopodobnie nie będą jednak całkowicie wodoodporne i nie będą mogły zanurzać się w cieczy. AirPodsy trzeciej generacji również zawierają podobno funkcje tłumienia szumów i zwiększają odległość, z której można korzystać z AirPods z dala od iPhone’a lub iPada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx