sobota, 15 czerwca

Firma Apple organizuje konkurs fotograficzny „Shot on iPhone” i zachęca użytkowników iPhone’a do przesłania zdjęć wykonanych telefonem iPhone.

Zdjęcia są zbierane od dzisiaj, a użytkownicy mogą przesłać zdjęcie na Instagramie lub Twitterze za pomocą hashtagu „#ShotOniPhone” lub przesłać zdjęcie o wysokiej rozdzielczości na adres mailowy shotoniphone@apple.com w formacie „imię_nazwisko_modeliPhone’a”.

Zwycięskie zdjęcia będą wyświetlane na billboardach w wybranych miastach, sklepach detalicznych Apple oraz w internecie na kontach społecznościowych Apple. Apple wybierze w sumie 10 zwycięzców.

Apple twierdzi, że zdjęcia mogą być wykonane bezpośrednio za pomocą aparatu, edytowane za pomocą narzędzi do edycji Apple w aplikacji Zdjęcia lub edytowane za pomocą oprogramowania do edycji zdjęć innej firmy.

Apple przyjmuje zgłoszenia do 7 lutego, a uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Pracownicy Apple, w tym pracownicy sklepów, wraz z rodzinami, nie mogą brać udziału w konkursie.

Apple ma panel znanych fotografów sędziów do konkursu, w tym były fotograf Białego Domu Pete Souza, fotograf podróży Austin Mann, fotograf podróży Annet de Graaf, brazylijski fotograf Luísa Dörr i fotograf mody Chen Man. Zdjęcia będą również oceniane przez kilku pracowników Apple, w tym szefa marketingu Apple Phila Schillera, dyrektora ds. Marketingu produktów na całym świecie Kaiann Drance, fotografa Brooksa Krafta, programistę Sebastiana Marineu-Mesa, lidera zespołu oprogramowania kamery Jon McCormack i reżysera zdjęć Arem Duplessisa.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx