niedziela, 19 maja

Długo oczekiwany telewizor Apple wszedł podobno w pierwszą fazę testów w Hon Hai Precision Industry. Tak przynajmniej informują źródła spółki. Oczekuje się, że będzie on posiadał wyświetlacz pomiędzy 46 a 55 cali i choć nie ma co spodziewać się go w sprzedaży w najbliższym czasie, a nawet w 2013 roku, to jednak oczekiwania od niego są ogromne. 

Focus Taiwan cytuje źródło tajwańskiej Hon Hai – firmy należącej do Foxconn – które twierdzi, że telewizor Apple wszedł w fazę testów. Wiadomości są następstwem niedawnego raportu, który twierdził, że Apple testuje wzory telewizorów ustalone z Foxconn.

Źródła mówią, że prawdopodobieństwo iż zestaw trafi do sprzedaży przed końcem 2013 roku jest bardzo małe, ale przewidują, że zestaw telewizyjny Apple może zostać zaprezentowany na targach Consumer Electronics Show w styczniu. Apple zazwyczaj nie pojawia się na takich imprezach, więc informację tą traktujemy z przymrużeniem oka.

Telewizor ma mieć rozmiar pomiędzy 46 cali a 55 cali, a część paneli ma pochodzić od Sharpa – partnera Foxconn – a pozostałe materiały będą pochodzić od innych dostawców japońskich lub z Tajwanu. „Nie zostały jeszcze potwierdzone z klientem źródła dostaw paneli LCD „, powiedziało źródło dla Focus Taiwan.

Prezes Apple Tim Cook ostatnio ujawnił, że telewizja to „obszar intensywnego zainteresowania” dla firmy i że obecnie wykracza on już poza zwykłe „hobby”. Co z tego wyjdzie zobaczymy w niedalekiej przyszłości.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx