poniedziałek, 20 maja

Christopher Stringer, kluczowy członek zespołu projektowego Jony’ego Ive, który przepracował w Apple 21 lat i odszedł z firmy w 2017 roku, powraca teraz ze swoim nowym przedsięwzięciem o nazwie Syng, starając się wedrzeć na rynek high-endowego audio.

Stringer, który przyczynił się do powstania wielu najbardziej kultowych produktów w historii Apple, ogłosił swoje plany mniej więcej rok temu, a teraz Syng przedstawia swój flagowy produkt, Cell Alpha.

Wyceniony na 1799 dolarów jako wersja stołowa lub 1969 dolarów jako wersja podłogowa, Cell Alpha to głośnik wykorzystujący technologię dźwięku „Triphonic” do tworzenia dynamicznego, wciągającego pola dźwiękowego. Urządzenia można ze sobą łączyć aby współpracowały ze sobą, zapewniając jeszcze lepszy dźwięk przestrzenny. Obsługiwane są zarówno połączenia przewodowe, jak i bezprzewodowe, a Cell Alpha wspiera również obsługę AirPlay 2.

Aplikacja Syng Space służy do zarządzania głośnikami Cell od początkowej konfiguracji do dostosowywania dźwięku i będzie rozwijana aby dodawać przyszłe możliwości. W aplikacji mamy zawartą integrację Spotify jest również komponenty do wizualizacji dźwięku.

Na dzień dzisiejszy głośnik Cell Alpha można zamówić tylko w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx