wtorek, 18 czerwca

Wszystko wskazuje na to, że po wycofaniu iMaca Pro Apple kończy również produkcję akcesoriów do Maca w kolorze Space Grey, które były sprzedawane również oddzielnie równolegle z iMackiem Pro.

IMac‌ Pro był jedynym komputerem Mac w kolorze gwiezdnej szarości i Apple zaprojektowało specjalnie do niego dopasowane akcesoria. Mysz Magic Mouse 2, klawiatura Magic Keyboard i gładzik Magic Trackpad w kolorze gwiezdnej szarości mają teraz dopisek „Do wyczerpania zapasów” na dole każdego produktu, co oznacza, że te akcesoria będą już dostępne tylko przez ograniczony czas.

Po premierze iMaca Pro w 2017 roku firma Apple zaczęła oferować samodzielne wersje klawiatury Magic Keyboard, myszki Magic Mouse 2 i gładzika Magic Trackpad 2 dla klientów, którzy kupili iMac‌ Pro i chcieli dopasować do niego inne akcesoria. Teraz, gdy nie ma już dostępnego iMaca Pro w kolorze gwiezdnej szarości Apple najwyraźniej nie planuje kontynuować produkcji urządzeń peryferyjnych w takim kolorze.

Nowy iMac M1 jest dostępny w siedmiu różnych kolorach, wraz z dopasowanymi gładzikami, myszkami i klawiaturami, a obecnie te akcesoria są dostępne tylko przy zakupie jednego z nowych iMaców. Nie wiadomo, czy Apple ostatecznie planuje sprzedawać samodzielnie kolorową mysz Magic Mouse, Magic Trackpad i Magic Keyboards, ale jest to możliwe w przyszłości. Akcesoria ‌iMac‌ Pro były dostępne do kupienia osobno dopiero kilka miesięcy po wypuszczeniu tego urządzenia, więc w nadchodzących miesiącach mogliśmy zobaczyć opcje kolorowych akcesoriów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx