czwartek, 23 maja

Nowa plotka sugeruje, że Apple ogłosi trzecią generację AirPods i nowy plan wysokiej jakości Apple Music we wtorek, 18 maja, za pośrednictwem komunikatu prasowego na swojej stronie internetowej.

Nowa plotka pochodzi od YouTubera Luke’a Miani, który podzielił się wiadomością z witryną AppleTrack. Według YouTubera Apple planuje wypuścić AirPods nowej generacji poprzez komunikat prasowy na swojej stronie internetowej.

W 2019 roku Apple ogłosił całkowicie nowe AirPods Pro rownież w komunikacie prasowym na swojej stronie internetowej, więc wszystko wydaje się prawdopodobne. Nie mniej informację należy traktować z lekkim przymrużeniem oka. Oczekuje się, że nowe AirPods będą miały zaktualizowany wygląd, który bardziej nawiązuje do wyglądu AirPods Pro, ale pozbawione będą funkcji „Pro”, takich jak aktywna redukcja szumów.

Nowe AirPods będą pierwszą dużą aktualizacją AirPods po niewielkim odświeżeniu w 2019 roku, kiedy dodano do nich ładowanie bezprzewodowe, obsługę Hey Siri i wydłużoną żywotność baterii. Niezawodny analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział, że nowe AirPods wejdą do masowej produkcji w trzecim kwartale tego roku.

Zgodnie z nową plotką, równolegle z nową, trzecią generacją ‌AirPods‌, Apple planuje ogłosić zupełnie nowy plan HiFi w swojej usłudze ‌Apple Music‌. Raport na początku tego miesiąca informował, że Apple planuje rozpocząć oferowanie subskrybentom Apple Music strumieniowania o wyższej jakości z nowym poziomem subskrypcji w „nadchodzących tygodniach”.

Zgodnie z tym raportem nowy plan będzie kosztował tyle samo co bieżący pakiet indywidualny Apple Music. Jednak szczegóły dotyczące tego, w jaki sposób Apple planuje włączyć strumieniowe przesyłanie muzyki HiFi do swoich istniejących planów pozostają nieznane. Kod w pierwszej wersji beta nadchodzącej aktualizacji iOS 14.6 sugeruje, że strumieniowanie HiFi Apple Music może być ograniczone tylko do kompatybilnego sprzętu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx