poniedziałek, 26 lutego

Standardem jest już, że organizatorzy wielkich wydarzeń sportowych, przygotowują aplikacje dedykowane danemu widowisku. W trakcie mundialu w Rosji nie będzie inaczej! Tradycyjnie użytkownicy iPhone’ów i iPadów będą mieli szeroki wybór apek dostarczających niezbędnych informacji oraz rozrywki, która nie pozwoli im się oderwać odurządzeń mobilnychprzez długie godziny. Zespół konsultantów iSpot przygotował dla was specjalne zestawienie najważniejszych aplikacji na Mistrzostwa Świata w Rosji, bez których żaden kibic nie będzie mógł się obejść. Po małej burzy mózgów wybraliśmy 5 aplikacji, które sprawią, że wasz iPhone znajdzie się w samym centrum mundialowej gorączki.

2018 Fifa World Cup Russia

Każdy fan piłki nożnej, który przez ostatnie cztery lata z niecierpliwością odliczał dni do mundialu musi mieć tę aplikację. Oferuje ona wszystkie niezbędne informacje na temat reprezentacji biorących udział w MŚ. Co więcej, użytkownik ma możliwość personalizacji doboru wiadomości dotyczących mundialowych rozgrywek. Wystarczy wybrać drużyny, których mecze zamierzamy śledzić – wasz iPhone będzie na bieżąco informował o składach, godzinach meczów, statystykach i bieżącej sytuacji w tabeli. Jeśli macie to nieszczęście, że nie możecie obejrzeć któregoś ze spotkań, bez obaw – będziecie powiadamiani o strzelonych bramkach na żywo.

Fifa World Cup Fantasy

Ile razy mieliśmy okazję denerwować się przed telewizorem przez błędy zawodnika, który naszym zdaniem gra na złej pozycji lub w ogóle nie powinien wchodzić na boisko? Jeśli uważacie, że zrobilibyście to lepiej, iPhone zweryfikuje wasze pomysły. World Cup Fantasy to prosty manager, który pozwoli poprowadzić autorską reprezentację do zwycięstwa. Gra daje możliwość zbudowania swojego składu od podstaw. Wybrani przez nas zawodnicy będą zdobywali punkty zaasysty, gole czy właściwe zachowanie na boisku, które będą miały miejsce… w trakcie prawdziwych Mistrzostw Świata. Jeśli wybrany przez nas piłkarz strzeli gola w rzeczywistości, gra automatycznie przyzna nam punkty. Aplikacja pozwala również na sprawdzenie naszych sił w starciu z innymi graczami, a jeśli mamy większą grupę znajomych pochłoniętych mundialowymi marzeniami – możemy stworzyć własną ligę! Aplikacja z pewnością ma potencjał – cały zespół naszych konsultantów, bez względu na to czy interesuje ich piłka nożna, czy nie, stworzył już swoje reprezentacje. Czas na was!

Forza Football

W App Store znajdziecie wiele aplikacji poświęconych piłce nożnej, ale Forza Football to pozycja, która zdążyła już zbudować sobie solidną renomę wśród piłkarskich kibiców i użytkowników iPhone’ów. Choć to podobna pozycja do opisywanej powyżej 2018 Fifa World Cup Russia, warto ją pobrać. Forza Football dostarcza nam skondensowanej wiedzy na temat wszystkich drużyn piłkarskich oraz reprezentacji narodowych. Aplikacja w przystępny sposób informuje o terminach meczów, składach, trenerach. Każde spotkanie opatrzone jest dedykowanymi mu mediami, wśród których możemy znaleźć zdjęcia i filmy ze spotkania, artykuły na temat rozgrywki i szczegółowe statystyki. Dodatkową zaletą aplikacji jest możliwość odtworzenia wszystkich bramek z wybranego meczu. Forza Football to kibicowski „must have”.

TVP Sport

Zaraz zaczyna się mecz reprezentacji, a ty nie masz dostępu do telewizora, nie mówiąc już o biletach na stadion? Spokojnie, wystarczy, że masz przy sobie iPhone’a lub iPada. Ta aplikacja może być zbawieniem dla wielu kibiców, bo oferuje darmowy streaming kanału, na którym transmitowane będą mecze polskiej reprezentacji na Mistrzostwach świata w Rosji. Wystarczy dostęp do Internetu, a możemy być pewni, że nie przegapimy żadnej bramki biało-czerwonych.

Stats Zone

Czasem zwyczajna relacja z meczu to za mało. Wtedy potrzebne jest potężne narzędzie obfitujące w szczegółowe informacje na temat strzałów, podań, przejęć, fauli i wielu innych aspektów, które wymagają ponownego przeglądu. Tu z pomocą przychodzi Stats Zone.  W tej aplikacji oprócz szczegółowych statystyk i dogłębnych analiz piłkarskich spotkań, czekają nas prawdziwe kibicowskie „smaczki”. Jej wyjątkową zaletą jest możliwość dokładnego rozbioru najważniejszych zagrań minionego meczu na części pierwsze – wszystko to dzięki czytelnym schematom rozpisanym na tablicach. Co więcej, użytkownik może stworzyć autorskie analizy, którymi będzie mógł podzielić się w mediach społecznościowych. Gdyby tego było mało, twórcy Stats Zone wprowadzili fantastyczne udogodnienie dla użytkowników iPadów – w trakcie oglądania transmisji meczu postawić tablet z włączoną aplikacją obok ekranu, która na żywo będzie dostarczała  ważnych informacji na temat spotkania, bez odciągania wzroku od najważniejszego, czyli meczu.

To zestawienie jest zaledwie kroplą w morzu aplikacji jakie pojawiły się w App Store przy okazji tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Wybierając powyższe, kierowaliśmy się jakością ich wykonania i łatwością edytowania nawet bardziej zaawansowanych ustawień. Dodatkowo, wszystkie te aplikacje są dostępne w naszym App Store nieodpłatnie. Nie czekajcie zatem i zanurzcie się w świat mundialu z waszymi iPhone’ami w rękach. Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej – zajrzyjcie do najbliższego salonu iSpot!

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx