poniedziałek, 11 grudnia

Zapowiadana przez Mophie, nowa seria obudów z baterią Mophie do iPhone’a 5/5S w neonowych kolorach tęczy trafiła oficjalnie na rynek polski. Nowe, matowo wykończone obudowy Mophie Juice Pack Helium w tęczowych kolorach gwarantują niezmiennie ochronę przed zadrapaniami, podczas upadków oraz dodatkowy zastrzyk 80 procent mocy.

Dzięki helium każdy z użytkowników iPhone’a 5/5S może cieszyć się pełną funkcjonalnością telefonu podczas długiego dnia poza domem, wycieczki czy nocnego wypadu na miasto. iPhone to przede wszystkim mobilne centrum rozrywki i kontaktów, więc nic dziwnego, że standardowa bateria urządzenia potrzebuje dodatkowego źródła mocy.

Obudowy Mophie to także smukły kształt, który nie ingeruje w wygląd iPhone’a 5/5S. Instalacja obudowy nie utrudnia również dostępu do przycisków i nie powoduje zakłóceń w odbiorze i przekazywaniu dźwięków.

Litowo-polimerowa bateria Mophie Juice Pack Helium o pojemności 1500mAh to:

  • do 6 godzin więcej rozmów w technologii 3G i do 7 dodatkowych godzin korzystania z Wi-Fi,
  • do 30 godzin więcej odtwarzania muzyki,
  • do 7 godzin więcej odtwarzania materiałów wideo.

Dzięki połączeniu baterii mophie z telefonem za pośrednictwem złącza micro-USB użytkownik może jednocześnie ładować baterię telefonu i baterię mophie. Wygodny przełącznik natomiast pozwoli uruchomić dodatkowe źródło mocy, gdy tylko będzie taka potrzeba, a dyskretnie wmontowany wskaźnik LED pokaże poziom mocy mophie zarówno podczas ładowania, jak i używania baterii.

Obudowy Mophie Juice Pack Helium do iPhone’a 5 z serii Spectrum w kolorach: niebieskim, fioletowym, czerwonym, różowym i zielonym dostępne są na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 279 zł.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx