sobota, 24 lutego

Nadchodzące modele iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max firmy Apple będą miały nieco większe rozmiary ekranu w porównaniu do iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max, zgodnie z informacjami udostępnionymi przez konsultanta branży wyświetlaczy, Rossa Younga.

Mierząc jako standardowy prostokątny kształt, Young powiedział, że iPhone 14 Pro będzie miał ekran o przekątnej 6,12 cala, w porównaniu z 6,06-calowym ekranem w iPhonie 13 Pro. Podobnie, iPhone 14 Pro Max będzie miał ekran o przekątnej 6,69 cala, który byłby nieznacznie większy niż ekran o przekątnej 6,68 cala w iPhonie 13 Pro Max.

Young powiedział, że nieco większe rozmiary ekranu wynikają z węższych ramek wokół wyświetlacza i nowej konstrukcji pod przednie kamery czyli „pigułki i otworowi”, które zastąpią „notcha”. Oczekuje się, że wycięcie w kształcie pigułki pomieści czujniki Face ID, a otwór jest przeznaczony na przedni aparat.

Young, dyrektor generalny Display Supply Chain Consultants, ma spore doświadczenie w zakresie informacji związanych z wyświetlaczami w przyszłych produktach Apple. Dokładnie ujawnił, że szósta generacja iPada mini będzie wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala, a najnowsze 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro będą wyposażone w ProMotion.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx