niedziela, 4 grudnia

 

Tuż po publikacji zdjęć rzekomych metalowych próbek nowej generacji iPhone’a, serwis Gotta Be Mobile opublikował zdjęcia prawdopodobnego modelu fizycznego „iPada Mini”.

Model przypomina trochę etui na urządzenie i pokazuje podstawowy kształt urządzenia, więc nie wiadomo czy dokładnie odzwierciedla obudowę nowego urządzenia. Choć projekty etui w przeszłości wiele razy okazały się dokładne, znaczna liczba ich producentów nabrała się na stożkowy projekt konstrukcji iPhone’a w zeszłym roku, który ostatecznie tak nie wyglądał.

Według raportu, liczba pikseli na zdjęciach sugeruje, że iPad mini będzie miał wymiary około 213 mm na 143 mm i będzie nieco cieńszy niż pełnowymiarowy iPad.

To co odkryliśmy, wykorzystując liczbę pikseli, to fakt, że iPad Mini powinien mieć około 213.36mm wysokości i około 143.67mm szerokości. Jest to w przybliżeniu dwie trzecie wielkości nowego iPada trzeciej generacji. Nowy iPad posiada bowiem 185.67mm szerokości, 241.3mm wysokości i 9.39mm grubości.

Tablet Google Nexus 7 ma szerokość 120 mm, co oznacza, że według naszych obliczeń iPad Mini może być około 23.67mm szerszy niż Nexus 7. Nexus 7 ma wysokość 198.5mm, co oznacza, że iPad Mini może być nieco wyższy niż 7-calowy tablet Google.

Makieta zawiera również mniejsze złącze dokujące, o którym już informowało wiele źródeł, a także dwie osłony głośników wzdłuż dolnej krawędzi urządzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx