wtorek, 31 stycznia

Według źródeł zaznajomionych z planami firmy, które rozmawiały z Thurrott, Microsoft planuje wprowadzić na rynek bezprzewodowe słuchawki douszne pod marką Surface, które będą bezpośrednim konkurentem AirPods. Słuchawki douszne są obecnie opracowywane pod nazwą kodową „Morrison”.

To nie pierwszy raz, kiedy Microsoft tworzy i sprzedaje własne słuchawki, ponieważ obecnie firma sprzedaje na swojej stronie słuchawki Surface w cenie 349,99 dolarów ( w Polsce oficjalnie nie dostępne).

Słuchawki Surface to duże słuchawki nauszne z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak redukcja szumów. Nowe urządzenie prawdopodobnie zawierałoby kilka funkcji istniejących w słuchawkach Surface, takich jak integracja Cortany i „sposób na poprawę interakcji między telefonem a słuchawkami, aby ułatwić czytanie treści przez telefon”.

W tej chwili nazwa słuchawek dousznych nie została jeszcze potwierdzona, ale w firmie podobno krąży nazwa „Surface Buds”.

Apple zaktualizował AirPods do wersji 2, która zawiera funkcję „Hej Siri” i ładowanie bezprzewodowe. Pełna oferta obejmuje teraz AirPods 2 z bezprzewodowym etui do ładowania (999 złotych), AirPods 2 ze standardowym futerałem do ładowania (799 złotych) oraz samodzielne etui do ładowania bezprzewodowego (389 złotych), które dodaje możliwości ładowania bezprzewodowego do istniejących słuchawek AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx