sobota, 15 czerwca

Jak informuje CNBC, wytwórnia filmowa MGM przeprowadziła wstępne rozmowy z Apple, Netflixem i innymi dużymi firmami medialnymi, aby ocenić ich zainteresowanie możliwym przejęciem.

Doniesienia te potwierdza inny raport The Wall Street Journal z zeszłego miesiąca, który sugerował, że Apple bada oferty dotyczące treści MGM Holdings, chociaż rozmowy „nie osiągnęły jeszcze zaawansowanego etapu”.

Umowa z MGM mogłaby potencjalnie zaoferować Apple ogromny katalog treści możliwych do dodania do Apple TV+. MGM jest właścicielem serii z Jamesem Bondem i odpowiada za wiele przebojowych programów telewizyjnych, takich jak „The Handmaid’s Tale”, które są obecnie emitowane w Hulu. Jest także właścicielem Epix i praw do filmów takich jak „Rocky” i „Mad Max”.

Nie wiadomo, kiedy i czy MGM i Apple mogą dojść do jakiejś umowy, ponieważ wszystkie firmy odmówiły komentarza na temat trwających rozmów.

W tej chwili Apple stoi za swoimi produkcjami dla usługi strumieniowej. Apple TV+ zawiera kilka oryginalnych seriali Apple takich jak „The Morning Show”, „For All Mankind”, „Servant” i „See”. Niektóre filmy zostały nominowane do nagród i okazały się całkiem popularne, ale przed Apple długa droga aby konkurować z większymi katalogami dostępnymi w serwisach Netflix, Hulu i Disney+.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx