piątek, 21 stycznia

Firma Filmic wypuściła dziś swoją aplikację fotograficzną DoubleTake, która pozwala użytkownikom iPhone’a nagrywać obraz wieloma kamerami jednocześnie. Wczesna wersja aplikacji została zaprezentowana podczas medialnego wydarzenia poświęconemu iPhone’owi 11 Pro we wrześniu.

Umożliwiając użytkownikom fotografowanie wieloma kamerami jednocześnie, DoubleTake zapewnia dwukrotnie większy zasięg przy tym samym ujęciu. Apple użył aplikacji na scenie, aby podkreślić zaawansowane funkcje aparatu z potrójnymi obiektywami ‌‌iPhone’a 11 Pro‌‌ i 11 Pro Max.

Główny interfejs aplikacji składa się z nakładki przedstawiającej ujęcie z kamery głównej i pomocniczych, łączącej kamery przednie i tylne iPhone’a. Użytkownicy mogą przełączać się między nimi lub przechwytywać kanały wideo wyświetlane obok siebie w trybie podzielonego ekranu lub obrazu w obrazie.

Można wybrać, z których obiektywów chcemy przechwytywać materiał – ultraszerokiego, szerokiego, teleobiektywu lub aparatu przodniego – i zdecydować się na fotografowanie w 24, 25 lub 30 klatkach na sekundę. Następnie wystarczy wybrać układ kanałów na ekranie i nacisnąć przycisk nagrywania.

DoubleTake jest kompatybilna z modelami iPhone XR/XS/XS Max i iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max z systemem iOS 13 i jest dostępna do pobrania za darmo z App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x