poniedziałek, 15 lipca

Meteovista_pogoda-iPad

Nowa aplikacja Meteovista na iPad’a jest już dostępna w polskim App Store. Unikalna aplikacja została specjalnie dostosowana do potrzeb klientów. Użytkownik sam decyduje, do jakich informacji pogodowych i w jakich miejscach, czy to podczas wakacyjnych wojaży czy w domu, chce mieć dostęp.

meteovista3

Meteovista żywi nadzieję, że aplikacja pogodowa zyska wielu zwolenników i stanie się jedną z najlepszych aplikacji na iPad’a w Polsce. Od czerwca ubiegłego roku, kiedy aplikacja pojawiła się na rynku holenderskim, stała się bardzo popularna i uzyskała miano najlepszej aplikacji o tematyce pogodowej. Aplikacja Meteovista zdecydowanie pokonała konkurencję z Yahoo, o czym świadczy ogromna liczba pobrań oraz wysoko oceniana przez Użytkowników jakość.

Przy projektowaniu aplikacji, tworząca ją firma Touchwonders, kładła bardzo duży nacisk na uwzględnienie potrzeb użytkowników. Aplikacja składa się z widgetów, które można konfigurować w dowolny sposób i dostosowywać do własnych potrzeb. Dzięki 6 różnym widgetom, użytkownik sam określa, które informacje go interesują i mają być widoczne na ekranie iPad’a. Dla praktycznie każdego miejsca na świecie można ustawić następujące opcje: pogoda dziś i jutro, tygodniowy przegląd pogodowy, mapy pogodowe i wiatrowe, mapę z liczbową oceną pogody, prognoza pogodowa dla różnych aktywności sportowych oraz prognoza wystąpienia ewentualnych dolegliwości zdrowotnych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy kliknąć w widget i załadować większy widok. Dzięki możliwości wykorzystania wielu zakładek możemy mieć dostęp do bardzo różnych dopasowanych tylko dla Twoich potrzeb informacji.

meteovista2

Aplikacja Meteovista na iPad’a jest oczywiście gratis. Przy używaniu aplikacji pojawiają się jednak mało irytujące banery reklamowe. Istnieje jednak możliwość całkowitego usunięcia reklam z aplikacji. Płacąc jedynie 1,79 euro, aplikacja przez cały rok jest wolna od wszelkich reklam.

W niedługim czasie na rynku europejskim pojawi się aplikacja Meteovista na iPhone’a. W Holandii, gdzie aplikacja jest już dostępna, zarejestrowano ponad 1.500.000 pobrań i tym samym aplikacja Meteovista stała się najczęściej pobieraną aplikacją na telefony komórkowe w Holandii. W ubiegłym roku aplikacja została ogłoszona „najlepszą aplikacją na smartfony w Holandii” i zdobyła specjalną nagrodę TMG publieksprijs.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx