sobota, 13 lipca

OS X 10.10

W iOS 7 Apple przeprojektował interfejs użytkownika od góry do dołu, usuwając najbardziej trójwymiarowość elementów oraz ich struktury i dając systemowi czystszy i jaśniejszy wygląd. W styczniu stwierdzono, że OS X 10.10 – o nazwie kodowej Syrah – również będzie posiadał płaski interface, ale skala zmian nie będzie tak rozległa jak w iOS.

Projektant Danny Giebe opublikował serię zdjęć koncepcyjnych na Dribbble, pokazując jak inspirowany interfacem iOS 7 system OS X mógłby wyglądać:

Finder

Mail

To jest koncepcja systemu Mac OS X Syrah, którego premiera oczekiwana jest na wrzesień 2014 roku. Jest on oparty na nowym płaskim wyglądzie aplikacji Kontakty i Notatki zapoczątkowany w systemie Mac OS X Mavericks.

Nie wiadomo, co Apple zaprezentuje w kolejnej wersji swojego systemu operacyjnego Mac OS X, ale jest prawdopodobne że zaprezentuje jego nowy wygląd. Pierwszej prezentacji spodziewać się możemy na WWDC w czerwcu tego roku. W ciągu ostatnich kilku lat, Apple dążył do wypuszczenia swojego nowego systemu operacyjnego Mac w połowie jesieni.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Divi
Divi
10 lat temu

Jeśli to wprowadza nie zdecyduje sie na kupno maca

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx