sobota, 23 września

macbook_air_line

Nowy post na forum Weiphone.com ujawnił szereg szczegółów na temat planów firmy Apple związanych z nadchodzącymi notebookami MacBook, jak również kilka szczegółów na temat prawdopodobnego urządzenia iWatch. Autor postu opublikował w przeszłości uzasadnione przecieki i zdjęcia nowych MacBook’ów, nadając wiarygodności tym nowym informacjom.

Z postu możemy dowiedzieć się o zbliżającej linii MacBook’ów Pro, a także nowym, 12-calowym notebooku, co sugeruje, że przyszły MacBook może być pozbawiony wentylatora i może posiadać przeprojektowany gładzik. Zbierając informacje z artykułu można podsumować je w punktach:

1. Zaktualizowany MacBook Air już wkrótce, aktualizacja MacBook Pro nie pojawi się wcześniej jak we wrześniu.
2. Artykuł omawia nowy, 12 calowy notebook bez wentylatora. Chodzi też o nowy projekt gładzika, który nie będzie zawierał przycisków mechanicznych, tak jak w obecnych MacBookach.
3. Urządzenie iWatch istnieje, ale nadal w fazie prototypu, więc jego zapowiedź nie pojawi się w najbliższym czasie.

Nie jest do końca jasne, w którą linię produktową miałby się wpasować potencjalny 12-calowy MacBook, choć analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo jako pierwszy przewidział w październiku, że Apple wypuści 12-calową wersję Slim MacBook’a z wyświetlaczem Retina jeszcze w tym roku:

Spodziewamy się, że bezprecedensowy 12-calowy model będzie mógł pochwalić się zarówno mobilnością modelu 11-calowego i wydajnością modelu 13-calowego. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości będzie również znakomitym doświadczeniem na równi z tymi z MacBook Pro. Urządzenie prawdopodobnie będzie lżejsze i cieńsze niż istniejący MacBook Air dodatkowo podkreślając łatwość przenoszenia w dobie komputerów pracujących w chmurze.

Projekt gładzika bez przycisków, jest nawiązaniem do niedawnego zgłoszenia patentowego Apple, które opisuje gładzik pozbawiony takich przycisków, wykorzystujący szereg czujników i siłowników, aby naśladować działanie i dotyk bieżącego gładzika.

Autor skomentował również bardzo prawdopodobny inteligentny zegarek Apple, zauważając, że pozostaje on wciąż w fazie prototypu i jest mało prawdopodobne, że zobaczymy go wkrótce. Jest to zgodne z innymi pogłoskami, które ukierunkowywały datę premiery produktu na późny rok 2014.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx