piątek, 3 grudnia

MetaWatch Strata to kolejny projekt zegarka synchronizowanego z iPhone’em. Projekt wygląda podobnie do zegarka Pebble, który narobił sporo zamieszania na początku roku, i podobnie jak on zbiera fundusze na realizację na niezwykle popularnym programie Kickstarter.

Strata to sportowy zegarek zaprojektowany jako uzupełnienie telefonu i jak opisują twórcy pozostawiający „wolność rąk”. Dzięki Bluetooth 4.0 łączy się z telefonem iPhone 4S, dzięki czemu możesz sprawdzić wiadomości, zobaczyć kto dzwoni, sterować muzyką, przejrzeć prognozę pogody i wiele więcej. A wszystko to bezpośrednio z nadgarstka.

„Wolne ręce” to według opisu szeroki zakres korzyści z usług jakie daje MetaWatch Strata. Alarm wibracyjny i szybkie spojrzenie na zegarek daje możliwość szybkiej decyzji, czy reagować na powiadomienia teraz czy później. To oszczędza czas oraz baterię telefonu.

Pomysł inteligentnego zegarek z pewnością wydaje się być jednym z tych, które wciąż są w naszej wyobraźni. Wspomniany wcześniej Pebble przyciągnął ogromną uwagę, kiedy pojawił się na Kickstarterze gromadząc ponad dziesięć milionów dolarów. Pebble jeszcze wciąż nie został wydany i chyba ma kolejne opóźnienie, ale wcześniejsze plany zapowiadały jego pojawienie się we wrześniu tego roku.

Jeśli podoba Wam się wygląd MetaWatch Strata, możecie stać się jednymi z pierwszych właścicieli wpłacając sumę 159 dolarów dającą gwarancję otrzymania modelu z pierwszej serii produkcji. Zegarek zebrał obecnie ponad 98 000 dolarów, a żeby trafił do produkcji potrzebuje 100 000 dolarów. Wszystko wskazuje jednak na to, że ta kwota zostanie bezproblemowo zebrana, bo zainteresowanie nim jest ogromne.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x