niedziela, 10 grudnia

Kilka dni temu dotarła do nas informacja od Very Nice Studio o premierze ich pierwszej gry w App Store. Word Hex – bo o niej mowa – to gra z gatunku Word Puzzle.

Gra w skrócie polega na tym, żeby w określonym czasie znaleźć w pół-losowym układzie liter umieszczonych na hexach jak najwięcej słów – im dłuższych tym tym lepiej. Niby proste, ale naprawdę wciągające. Gra została wypuszczona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Tylko od Was zależy zatem, jakich słówek chcecie poszukiwać. Gra jest darmowa, choć można ją rozszerzyć wykupując opcję Pro.

Graczom zorientowanych na wyniki i chcących bić swoje rekordy gra daje wyzwania dziennie, tygodniowe i wszech czasów. Dodatkowo zawiera mnóstwo bonusów i leveli do zdobycia sławy i chwały. Gra oferuje dwa tryby rozgrywki – szybki Refleks oraz spokojny Relaks. Trwają także prace nad trybem Multiplayer. Wszystkie wyniki umieszczane w statystykach Game Center.

Nam najbardziej spodobała się seria zabawnych filmików zachęcający do pobrania gry które możecie zobaczyć poniżej. Mam nadzieje, że tak nie skończymy przechodząc kolejne levele gry.

Grę w wersji polskiej możecie pobrać bezpośrednio tutaj, a w wersji angielskiej tutaj.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx