piątek, 30 września

test zginania Galaxy Note 4

Smartfony z metalu są dużo bardziej eleganckie niż ich odpowiedniki z tworzyw sztucznych, ale jak każde inne metalowe przedmioty, będą się wyginać przy użyciu siły. I możemy powiedzieć to z całą pewnością. Wyginanie nie jest przypisane wyłącznie  do nowego iPhone’a 6 Plus. Nowy Samsung Galaxy Note 4 – pierwszy phablet w metalowej obudowie – zgina się tak samo łatwo, jeśli nie będziemy obchodzić się z nim ostrożnie.

Lewis Hilsenteger z Unbox Therapy, który to jako pierwszy testował wytrzymałość na zginanie iPhone’a 6 Plus wziął tym razem w swoje ręce nowego Samsunga Galaxy Note 4. Choć zeszłoroczny Galaxy Note 3 wypadł w tym teście zaskakująco dobrze, ale jest on wykonany prawie w całości z tworzywa sztucznego. Nowa, metalowa generacja nie wypadła już tak dobrze.

Zgodnie z oczekiwaniami, zgina się on tak samo łatwo jak iPhone 6 Plus jeśli przyłożymy do niego podobną siłę i w przeciwieństwie do Note 3, nie wraca z powrotem do swojej formy po odpuszczeniu siły.

Jak zauważa Hilsenteger pod koniec filmu, prawie każdy telefon będzie można zgiąć, jeśli zastosujemy na niego odpowiednią ilość siły, a na te wykonane z metalu potrzeba jej odpowiednio mniej, niż do tych wykonanych głównie z tworzyw sztucznych. Ale ważne jest, aby pamiętać, że w warunkach normalnego, codziennego użytku, żadne z tych urządzeń nie powinny się zgiąć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
7 lat temu

nie żebym się czepiał ale raczej widać, że ten telefon się mniej wygiął i co ważniejsze, można go wyprostować bez żadnej szkody na telefonie. Żeby nie było, że hejtuję, sam jestem posiadaczem iPhone, po prostu zwracam uwagę na drobną nieścisłość 😉

Michał Kamizielak
Michał Kamizielak
7 lat temu

Note 4 można odgiąć.
iphone 6+ pęka przy odginaniu.
Wszystko w temacie

Szemot
Szemot
Reply to  Michał Kamizielak
7 lat temu

A ktoś próbował odginać 6+?

Karolina
Karolina
Reply to  Szemot
7 lat temu

Ojeju jaki ty jesteś upośledzony, że musisz każdą pierdolę tak przeżywać.

Jerzy Łabuda
Jerzy Łabuda
7 lat temu

Bardzo dobry wynik testu! Dzięki za przekazanie 🙂 Najmocniejszy smartfon po Note 3 😀

Dominik
Dominik
7 lat temu

żeby nie płakać, że się wyginają to zostańcie sobie przy Nokii 3310 i święty spokój.

6
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx