poniedziałek, 11 grudnia

Doroczna konferencja Game Developers Conference (GDC), która miała się odbyć się w dniach 16 marca – 20 marca w San Francisco, została przełożona na czas „późniejszy w lecie” ogłosili organizatorzy wydarzenia.

Po ścisłych konsultacjach z naszymi partnerami z branży gier i społecznością na całym świecie podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu Game Developers Conference w marcu.

Spędzając ostatni rok na przygotowaniach do pokazu z naszymi radami doradczymi, prelegentami, wystawcami i partnerami wydarzenia, jesteśmy naprawdę zaniepokojeni i rozczarowani, że nie jesteśmy w stanie gościć Was w tym czasie.

Chcemy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom za wsparcie, otwarte dyskusje i zachęty. Jak wszyscy nam przypominają, wielkie rzeczy dzieją się, gdy społeczność się zbiera się i łączy na GDC. Z tego powodu zamierzamy zorganizować wydarzenie GDC później tego lata. Będziemy współpracować z naszymi partnerami w celu sfinalizowania szczegółów i udostępnimy więcej informacji o naszych planach w nadchodzących tygodniach.

GDC jest najnowszym wydarzeniem, które zostało anulowane z powodu obaw związanych z koronawirusem COVID-19, a ogłoszenie to następuje po tym, jak wiele innych dużych firm zrezygnowało z tego wydarzenia. Sony, EA, Microsoft, Blizzard, Unity i Epic powiedziały, że nie wezmą udziału.

GDC to jedna z największych konferencji poświęconych grom na świecie, która w ubiegłym roku przyciągnęła około 27 000 uczestników. Wydarzenie odbywa się każdej wiosny w Moscone Center w San Francisco w Kalifornii.

Wszyscy, którzy zarejestrowali się i opłacili udział w GDC, otrzymają pełny zwrot pieniędzy w ciągu czterech do sześciu tygodni. Prezentacje prelegentów konferencji i laureatów nagród, które byłyby wygłoszone podczas GDC, zostaną udostępnione bezpłatnie online.

Odroczenie GDC następuje zaledwie dzień po ogłoszeniu przez Facebooka, że konferencja programistów F8 zostaje odwołana. F8, które miało odbyć się w dniach 5 i 6 maja, miało się odbyć w McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii, w tym samym miejscu, w którym Apple organizuje WWDC.

WWDC zwykle odbywa się w czerwcu, a tegoroczne wydarzenie odbędzie się prawdopodobnie od 8 czerwca do 12 czerwca. Biorąc pod uwagę fakt, że Facebook odwołał majowe wydarzenie, Apple może rozważyć podobny ruch. Inne ważne nadchodzące wydarzenia w Kalifornii, które nadal się odbywają, to E3 w czerwcu i konferencja Google I/O , która odbędzie się w maju.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx