wtorek, 28 listopada

Tim Cook, dyrektor generalny Apple odwiedził Birmingham w Alabamie, gdzie przemawiał na wydarzeniu dla EdFarm, które zaoferuje program Apple „Everyone Can Code” wraz z edukacją na temat praw człowieka w rzeczywistości rozszerzonej.

Po przemówieniu dla EdFarm Cook przeprowadził wywiad z Fox Business. Wywiad został dziś opublikowany, a rozmowie Cook mówił o wpływie koronawirusa na biznes Apple.

Cook wierzy, że Chiny zaczynają kontrolować koronawirusa i jest optymistycznie nastawiony do rzeczy, które wracają do normy.

Uważam, że Chiny kontrolują koronawirusa. Gdy spojrzysz na liczby, spadają one z dnia na dzień. Jestem więc bardzo optymistyczny.

Cook mówi, że dostawcy Apple w Chinach wracają do pracy, a produkcja rośnie.

Jeśli chodzi o dostawców, to mamy dostawców, wiesz, iPhone jest składany na całym świecie. Mamy kluczowe komponenty pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, mamy kluczowe części, które są w Chinach i tak dalej. Gdy spojrzysz na części wykonane w Chinach, otworzyliśmy fabryki, więc fabryki mogą pracować w normalnych otwarcia.

Komentarze Cooka pojawiają się dwa tygodnie po tym, jak Apple ogłosił, że nie osiągnie celów w zakresie przychodów w marcu z powodu zamknięcia sklepów w Chinach i problemów z zaopatrzeniem. Oczekuje się, że Apple udostępni więcej informacji w kolejnym ogłoszeniu swoich wyników finansowych, które zaplanowano na kwiecień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx