wtorek, 18 czerwca

Według doniesień chińskich mediów, największy partner produkcyjny Apple, Foxconn, rozpoczął sezonowe zatrudnianie pracowników do pomocy przy produkcji iPhone’a 12, oferując pracownikom rekrutującym wykwalifikowanych kandydatów premię w wysokości do 9 000 juanów.

Jak zwykle, Foxconn potrzebuje jak największej liczby osób na pokładzie swojej fabryki w Zhengzhou w Chinach, aby pomóc w masowej produkcji nadchodzących iPhone’ów. Oczekuje się, że Apple ogłosi w tym roku cztery modele iPhone’a 12, w tym 5,4-calowy, dwa 6,1-calowe i 6,7-calowy, wszystkie z wyświetlaczami OLED i łącznością 5G.

Podczas gdy dostawy nowych iPhone’ów zwykle rozpoczynają się pod koniec września, firma Apple niedawno wskazała, że sprzedaż ruszy w tym roku „kilka tygodni później”.

„Ponadto, jak wiecie, w zeszłym roku rozpoczęliśmy sprzedaż nowych iPhone’ów pod koniec września. W tym roku przewidujemy, że dostawa będzie dostępna kilka tygodni później” – powiedział dyrektor finansowy Apple Luca Maestri podczas ogłaszania wyników finansowych 31 lipca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx