środa, 22 maja

Mimo, że iPhone 5 ma nieco większy wyświetlacz niż iPhone 4S i poprzednicy, to jednak oglądanie na nim filmów do komfortowych nie należy. Fakt, można sobie kupić do tego iPada jeśli naprawdę chcecie oglądać filmy na urządzeniu z systemem iOS, ale można także zaoszczędzić sporo pieniędzy i kupić to dziwne akcesorium, które służy do powiększania rozmiaru ekranu.

Działa ono tylko z iPhone’em 4 i 4S, i z zadokowanym telefonem nie tylko powiększa obraz, ale także wzmacnia dźwięk. Niestety, nie możemy użyć powiększonego okienka do interakcji z telefonem iPhone za pośrednictwem dotyku, ale jeśli chcecie taki dodatkowy wyświetlacz na biurku lub chcecie oglądać filmy z iPhone’a, to gadżet jest dość oryginalny.

Mini Cinema kosztuje 68 dolarów i jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym. Opis urządzenia jest dość skąpy, ale za cenę stosunkowo niską może warto spróbować, czy rozwiązanie to jest lepsze niż zakup iPada lub iPada Mini, zwłaszcza jeśli planujemy go używać wyłącznie do oglądania filmów.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx