sobota, 13 lipca

Po zdobyciu tytułu jednego z najlepszych wynalazków roku 2017, iPhone X został dzisiaj umieszczony na drugim miejscu listy „Top 10 gadżetów 2017 roku” tygodnika TIME. Według magazynu, nowy smartfon firmy Apple umieszczony jest tak wysoko, ponieważ wiele jego funkcji – w tym Face ID i wyświetlacz od krawędzi do krawędzi – „niewątpliwie ustanowiły nowy standard dla telefonów, które nadejdą”.

Tak, jest drogi. Tak, prawdopodobnie będzie stanowił spory problem, aby trafił w Wasze ręce. I tak, Android zrobił to pierwszy. Ale ekran i system rozpoznawania twarzy iPhone’a X bez wątpienia ustanowi nowy standard dla telefonów, które nadejdą. Po pierwsze, system Apple Face ID, nawet pomimo obaw związanych z bezpieczeństwem, jest już wykorzystywany w bardziej kreatywny sposób niż technologia identyfikacji twarzy Samsunga. Aplikacje innych firm, takie jak Snapchat i Warby Parker, wykorzystują technologię mapowania twarzy telefonu iPhone X do wyświetlania realistycznych masek na twoich oczach lub wybierania okularów dopasowanych do kształtu twojej twarzy. To, w połączeniu z ostrą kamerą, długim czasem pracy baterii i dużym ekranem w wygodniejszym rozmiarze, sprawia, że iPhone X firmy Apple jest najlepszym wyborem.

Miejsca za iPhone’em X w pierwszej piątce zajęły kolejno: laptop Microsoft Surface (nr 3), DJI Spark (nr 4) i Samsung Galaxy S8 (nr 5). Gadżetem numer jeden 2017 roku według TIME zostało Nintendo Switch, które jak mówi tygodnik, jest „prawdziwym nokautem” dzięki swojej bibliotece gier i możliwości przekształcania się z przenośnych gier na telewizor w domu. Na liście widać pewne urządzenia, które pokrywają się na nowej liście TIME z produktami z listy Top 25 Najlepszych wynalazków 2017 roku z zeszłego tygodnia, w tym iPhone X, DJI Spark i Nintendo Switch.

Idąc niżej, miejsce 9 zajął kolejny produkt Apple, Apple Watch Series 3. TIME powiedział, że korzyści wprowadzone w nowej wersji Apple Watch, takie jak szybszy procesor i wysokościomierz barometryczny, były świetnymi dodatkami. Magazyn powiedział również, że naprawdę godnym uwagi dodatkiem jest LTE: „swoboda pozostawienia telefonu w domu, kiedy wychodzisz na spacer z psem lub biegasz, może być wystarczająca, by przekonać sceptyków smartwatcha, że warto rozważyć Apple Watch, szczególnie dla osób aktywnych”.

Jeśli chcecie zobaczyć pełną listę produktów wymienionych przez TIME, sprawdźcie pełny ranking TOP 10 najlepszych gadżetów 2017 roku tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx