piątek, 12 lipca

Jak pokazało badanie przeprowadzone przez portal TripAdvisor, dostęp do sieci WiFi jest jednym z najważniejszych udogodnień poszukiwanych przez podróżnych. Aż 46% ankietowanych wskazało możliwość podłączenia się do WiFi jako niezbędną, a jej brak jako czynnik decydujący o zmianie hotelu. Co więcej, aż 26% podróżnych oczekuje szerokopasmowej sieci bezprzewodowej. Dlatego administratorzy miejsc takich jak szkoły, kampusy, centra handlowe, hotele czy biura, starają się zapewnić jak najlepszy dostęp do sieci WiFi. TP-Link ułatwia im to zadanie wprowadzając do swojej oferty nowy punkt dostępowy z serii Auranet, model CAP1200.

Punkty dostępowe CAP1200 charakteryzują się łatwością montażu np. na suficie oraz nowoczesnym designem, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Obsługa zasilania PoE całkowicie eliminuje dodatkowe okablowanie. Aby korzystać z punktów dostępowych wystarczy, że podłączysz istniejące już przewody Ethernet. Model CAP1200 wspierany jest przez technologię MU-MIMO 802.11ac Wave 2 i pozwala na osiągnięcie prędkości do 1200Mb/s na wielu urządzeniach jednocześnie. Dzięki funkcji Fast Roaming CAP1200 eliminuje ryzyko utraty połączenia podczas przełączania się między punktami dostępowymi.

Utworzoną za pomocą punktów dostępowych sieć możesz w łatwy sposób udostępnić i dodatkowo skorzystać z uwierzytelniania przez stronę powitalną. Wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs pozwala na uwierzytelnianie za pomocą SMS oraz Facebooka lub poprzez wykonanie działań takich jak np. zatwierdzenie warunków użytkowania lub zalogowanie się do systemu. Działania te są następnie weryfikowane przez odpowiedni serwer lub bazę danych przygotowaną przez administratora sieci.

Punkty dostępowe CAP1200 są w pełni kompatybilne z innymi urządzeniami z serii Auranet CAP. Aby zarządzać nawet setkami punktów dostępowych jednocześnie wystarczy skorzystać z kontrolerów bezprzewodowych Auranet. Dzięki automatycznemu wykrywaniu, dodanie nowego punktu dostępowego do sieci nigdy nie było prostsze. Kontroler automatycznie wykrywa, konfiguruje i zarządza punktem dostępowym już chwilę po tym, jak podłączysz go do sieci.

Specyfikacja techniczna TP-Link Auranet CAP1200 dostępna jest na stronie.

Specyfikacja techniczna kontrolerów bezprzewodowych TP-Link Auranet dostępna jest na stronie.

Produkty dostępne są w sprzedaży i objęte 5-letnią* gwarancją.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx