wtorek, 18 czerwca

Jak możemy wyczytać na stronie dla deweloperów, macOS Ventura doda obsługę niektórych z najpopularniejszych kierownic wyścigowych, pedałów i manetek do użytku w grach wyścigowych na komputerze Mac, w tym kierownic wyścigowych Logitech G920 i G29.

Jak twierdzi Apple, nowe systemy macOS Ventura, iOS 16, iPadOS 16 i tvOS 16 doda obsługę wielu dodatkowych kontrolerów gier Bluetooth i USB. Wśród nowych obsługiwanych kontrolerów są Joy-Cons firmy Nintendo, których można używać pojedynczo lub w parze jako pojedyncze kontrolery.

Nowa funkcja „kontrolera znajomego” w systemach macOS Ventura, iOS 16 i iPadOS 16 łączy dane wejściowe z wielu kontrolerów gier w jeden, dzięki czemu znajomy może Ci pomóc podczas grania.

macOS Ventura jest dostępny w wersji beta dla zarejestrowanych deweloperów Apple, a publiczna wersja beta będzie dostępna w lipcu. Apple twierdzi, że aktualizacja oprogramowania zostanie wydana jesienią, zapewniając wszystkim użytkownikom rozszerzone wsparcie dla kontrolerów gier i akcesoriów wyścigowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx