poniedziałek, 27 maja

Nowo ogłoszone wczoraj modele MacBooków Air i MacBooków Pro są wyposażone w ten sam 8-rdzeniowy układ M1, który oferuje również zintegrowany procesor graficzny, a Apple nie oferuje obecnie żadnych aktualizacji procesora.

Jedynym dostępnym wyborem jest jednak aktualizacja GPU w przypadku  wyboru MacBooka Air. Podstawowy model MacBooka Air jest dostarczany z chipem M1 z 7-rdzeniowym GPU, jednak podstawowy model 13-calowego MacBooka Pro ma ten sam chip M1 z 8-rdzeniowym GPU.

Jeśli wybierzecie model MacBooka Air w cenie 6449 złotym z większym dyskiem SSD o pojemności 512 GB, zostanie on zaktualizowany do 8-rdzeniowego procesora zamiast domyślnego 7-rdzeniowego procesora. Niestety takiego wyboru nie mamy przy wyborze komputera z pojemnością 256 GB i nie możemy go wybrać  z ulepszonym 8-rdzeniowym procesorem GPU.

Zarówno MacBook Air jak i MacBook Pro można ulepszyć, dodając więcej pamięci RAM i więcej miejsca na dane. Mac mini ma również ten sam chip M1 z 8-rdzeniowym procesorem graficznym co MacBook Pro, ale nie ma dostępnej opcji aktualizacji GPU / CPU. Nowe modele są dostępne już dziś a w sklepach zaczną się pojawiać w przyszłym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kazio
Kazio
2 lat temu

Witam, gdzie sprawdzić w MacBook Air, który GPU jest na pokładzie: 7-cores, czy 8-cores.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx