poniedziałek, 17 czerwca

Apple oficjalnie ogłosił, że nowy sklep detaliczny Marina Bay Sands w Singapurze zostanie otwarty w czwartek o godzinie 10:00 nazywając go „najbardziej ambitnym projektem handlowym” firmy.

Wszystko wskazuje na to, że sklep Marina Bay Sands unosi się na Marina Bay, a jego całkowicie szklana kopuła złożona ze 114 kawałków szkła jest konstrukcją jedyną w swoim rodzaju.

Zainspirowany Panteonem w Rzymie, oculus znajdujący się na szczycie kopuły zapewnia światło, które przemieszcza się w przestrzeni. Wnętrze szkła wyłożone jest niestandardowymi przegrodami, z których każda ma unikalny kształt, aby łamać kąty słoneczne i zapobiegać efektowi oświetlenia nocnego. Drzewa otaczające wnętrze kopuły i zielony parki miejski Singapuru wchodzi do sklepu, zapewniając dodatkowe cieniowanie.

Sklep, który będzie obsługiwany przez 148 pracowników mówiących łącznie ponad 23 językami. Obejmuje nie tylko zwykłe powierzchnie wystawowe produktów i masywną ścianę wideo, ale także pierwszą podwodną salę konferencyjną Apple na spotkania biznesowe, szkolenia i prywatne imprezy.

Apple Marina Bay Sands to trzeci sklep detaliczny firmy w Singapurze, a wizyty w dniu otwarcia odbywają się wyłącznie z rezerwacjami dokonanymi za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx