sobota, 22 czerwca

ultrathin-keyboard-mini-feature-and-icons-images

Logitech poinformował dziś, że nowy model popularnego ultracienkiego etui z klawiaturą dla iPada będzie dostępny także dla iPada mini i to jeszcze w tym miesiącu.

Klawiatura Bluetooth wykorzystuje magnesy Smart Cover w iPadzie mini, aby utrzymywać ją bezpiecznie przymocowaną do urządzenia zarówno w trybie etui jak i klawiatury.

Zamocowana bezpiecznie poprzez zetknięcie z potężnymi, zintegrowanymi magnesami, Logitech Ultrathin Keyboard mini, ma smukłą obudowę z aluminium, która pasuje do iPada mini i daje mu trwałą ochronę dodając minimalny ciężar. Kiedy chcesz z niej skorzystać odwróć klawiaturę „Logitech Ultrathin Keyboard mini” wokół, aby uaktywnić wbudowany interfejs Bluetooth ® .Klawiatura EasyType, oferuje tradycyjny układ pisania w małej, siedmio-calowej obudowie, plus klawisze skrótów funkcyjnych dla najczęściej używanych  poleceń iPada mini, takich jak kopiowanie i wklejanie. Może ona również służyć jako zestaw głośnomówiący w pozycji stojącej bez konieczności trzymania go.

Z zewnątrz klawiatura wykonana jest z aluminium pasującego do iPada, zarówno w czarnej jak i białej opcji zgodnej z dwoma dostępnymi kolorami iPada mini.

Klawiatura będzie kosztować równowartość 79,99 dolarów, czyli 20 dolarów mniej niż jej odpowiednik dla wersji pełnowymiarowego iPada.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx