środa, 17 kwietnia

hero_gallery_icloud

Firma Apple poinformowała, że iTunes Store osiągnął kolejny etap osiągając 25 miliardów pobranych utworów. Co ciekawe, Apple ogłosił również, że przyznał specjalną kartę podarunkową „iTunes Gift Card” o wartości 10 000 Euro dla użytkownika, który pobrał tą przełomową piosenkę chociaż firma nie uruchomiła żadnego konkursu z tym związanego.

25 miliardowa piosenka “Monkey Drums” (Goksel Vancin Remix) wykonywana przez Chase Buch, został zakupiona przez Phillipa Lüpke z Niemiec. Pobierający ten 25 miliardowy utwór Phillip otrzyma kartę iTunes ® Gift Card o wartości 10 000 Euro.

„Jesteśmy wdzięczni naszym użytkownikom, których pasja do muzyki w ciągu ostatnich 10 lat sprawiła, że iTunes stał się numerem jeden wśród sprzedawców muzyki na świecie,” powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. „Ze średnią 15 000 piosenek ściąganych co minutę, iTunes Store łączy fanów muzyki ze swoimi ulubionymi artystami, w tym światowymi gwiazdami takimi jak Adele czy Coldplay oraz nowych artystów jak The Lumineers”

Firma Apple zauważa, że​​ iTunes Store oferuje teraz ponad 26 mln utworów i jest dostępny w 119 krajach po ekspansji w grudniu do 56 nowych krajów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx