czwartek, 25 lipca

iFider Mobile

W App Store pojawiła się pierwsza polska aplikacja mobilna do agregacji informacji iFider Mobile, będąca bezpośrednim konkurentem takich anglojęzycznych aplikacji jak Flipboard czy Pulse. 

IFider Mobile to pierwszy rodzimy agregator informacji z polskiego internetu, umożliwiający szybki dostęp do wiadomości z polskich portali internetowych oraz blogów. Wiadomości udostępniane są użytkownikowi aplikacji w formie przypominającej papierowy magazyn. Kanały z informacjami zostały pogrupowane w kategorie (Wiadomości, Film, Muzyka etc.). Aplikacja umożliwia użytkownikowi zapamiętywanie ulubionych kanałów informacji oraz dzielenie się nimi poprzez sieci społecznościowe.

Wybór
Ponad 100 źródeł informacji pogrupowanych w 16 kategorii tematycznych takich jak: Wiadomości, Gry, Sport, Plotki, Lifestyle, Kuchnia, Technika… i znacznie więcej.

Jakość
Doskonały wygląd IFidera idzie w parze zarówno z wygodą użytkowania jak i najlepszą optymalizacją pod Twoje urządzenie.

Prostota użytkowania
Wypełnij kreator startowy i dodawaj interesujące Cię źródła informacji spośród 16 kategorii tematycznych. Dodane źródło pojawi się na Twoim ekranie startowym ułatwiając Ci do niego dostęp. Przerzucaj strony z informacjami niczym w specjalnie dopasowanym do Ciebie kolorowym magazynie.

Dzielenie się ze znajomymi
Dziel się znalezionymi informacjami poprzez Facebook, Twitter, bezpośrednio SMSem lub emailem.

Aplikacja prezentuje się bardzo okazale. Ma ładny i czytelny layout i z przyjemnością ją się przegląda. Myślę, że autorzy mają duże szanse powalczyć z Flipboardem na naszym rodzimym rynku. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do App Store lub bezpośrednio do pobrania tutaj.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Guest
Guest
11 lat temu

Chyba autor miał do czynienia z inną aplikacją, bo iFider oferuje bardzo ograniczoną liczbę źródeł ( onet i interia powtarza się prawie w każdej kategorii). U mnie w czasie 3 minut użytkowania aplikacja „wysypała się” 8 razy. Do jakości i wyglądy Flipboarda droga jeszcze baaaardzo długa, ale życzę autorom wszystkiego dobrego.

Marcin Zyga
Marcin Zyga
Reply to  Guest
11 lat temu

Witam. Caly czas pracujemy zarowno nad optymalizacja kodu jak i nad zawartoscia. Mamy zamiar bardzo mocno reagowac na potrzeby i opinie uzytkownikow tak wiec wypunktowanie tego co chcielibyscie zobaczyc w nastepnej wersji i co jest waszym zdaniem do poprawki pozwoli nam obrac wlasciwy kierunek rozwoju aplikacji. Niestety nie mozemy w wersji iOS wydawac czestych updatow natychmiastowo poprawiajacych znalezione bugi przez proces akceptacji u Apple. Wersja z kilkoma poprawkami stabilnosci „wisi” u Apple juz od tygodnia. Tak wiec cierpliwie czekamy i liczymy ze nasi userzy beda wracali do aplikacji ktora bedzie coraz lepsza.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx