wtorek, 27 lutego

Logitech zaprezentował nową, bezprzewodową ładowarkę do iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X, która ma na celu ułatwienie korzystania ze smartfona podczas ładowania go w tym samym czasie.

Zaprojektowany „we współpracy z Apple”, POWERED Wireless Charging Stand firmy Logitech może być umieszczony na biurku lub szafce nocnej i może utrzymywać telefon iPhone w pozycji pionowej – idealnej do odblokowania za pomocą Face ID oraz czytania bez usuwania urządzenia ze stojaka.

Dwie dodatkowe cechy odróżniają POWERED od większości innych stanowisk do ładowania dostępnych na rynku: po pierwsze, urządzenie nie musi być dokładnie ustawione w linii ze stojakiem, aby zamknąć obwód ładowania, więc możesz dowolnie położyć iPhone’a „na widełki i iść” twierdzi Logitech.

Po drugie, POWERED obsługuje również orientację poziomą, dzięki czemu można oglądać wideo na ekranie smartfona podczas ładowania. Stojak ładuje również iPhony w etui ochronnym o grubości do 3 mm.

Logitech twierdzi, że POWERED dostarcza moc ładowania 7,5W tylko dla iPhone’a 8, 8 Plus i iPhone’a X oraz do 5W dla wszystkich innych urządzeń z obsługą Qi. Stacja ładująca będzie dostępna w tym miesiącu w kolorze „off-white” za 349 złotych w sklepie Logitech.com i sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx