piątek, 8 grudnia

Firma Logitech zapowiedziała uaktualnioną wersję swojego wielokrotnie nagradzanego etui Logitech® Ultrathin dla iPada Air, iPada mini i iPada mini z wyświetlaczem Retina. Nowa wersja Ultrathin oferuje ulepszoną elastyczność oraz odświeżony wygląd wraz z jeszcze cieńszym euti z klawiaturą oraz większą swobodą ustawienia kąta patrzenia.  

„Sposób w jaki korzystamy z iPadów się zmienia” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „iPad to już nie tylko urządzenie służące do konsumpcji treści, ale także narzędzie służące do ich kreowania, gdziekolwiek jesteśmy. W związku z tym Ultrathin ewoluował wraz ze zmianą sposobu korzystania z tabletów, dzięki czemu jest teraz cieńszy, lżejszy i bardziej elastyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Ultrathin stał się drugą połową Twojego iPada” – dodaje Sulima.

Custom_format_UltraThinAir_SLVR_BTY1

Etui z klawiaturą Bluetooth bezpiecznie łączy się z iPadem dzięki wbudowanym silnym magnesom. Możliwość ustawienia różnych kątów nachyleniu tabletu, starannie zoptymalizowany układ klawiszy oraz obsługa skrótów używanych w iOS zapewniają jeszcze większy komfort pracy w trakcie pisania.

Custom_format_UltraThinAir_SLVR_TOP

Ulepszona wersja Logitech Ultrathin poza odświeżonym wyglądem jest także cieńsza i lżejsza niż wcześniejsza wersja – etui ma 6,4 mm grubości i waży około 2/3 tego co iPad. Zastosowane w etui wysokiej jakości aluminium oraz wykończenie dopasowane do tabletu firmy Apple sprawiają, że Ultrathin idealnie dopasowuje się do iPada.

Dostępność

Sugerowana cena detaliczna Logitech Ultrathin to 439 zł w wersji dla iPada Air oraz 349 zł w wersji dla iPada mini i iPada mini z wyświetlaczem Retina. Etui jest dostępne na stronie www.logitech.com oraz u wybranych partnerów. Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx