piątek, 19 lipca

WWDC 2014

Firma Apple zaktualizowała dziś swoją startową stronę internetową aby ogłosić, że będzie oferować strumieniową transmisję na żywo z poniedziałkowego keynote’u otwierającego Worldwide Developers Conference 2014 w San Francisco. Prezentacja rozpoczyna się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego, czyli o 19 czasu polskiego.

Aby móc oglądać przekaz na żywo, użytkownicy będą potrzebowali przeglądarki Safari na Mac/iOS lub QuickTime 7 w systemie Windows. Apple będzie również przekazywał konferencję na żywo przez specjalny kanał dostępny na Apple TV .

Podczas prezentacji otwierającej WWDC oczekiwane jest sporo nowości. Głównym tematem imprezy mają być nowe systemy OS X 10.10 i iOS 8. To właśnie nowemu OS X 10.10 ma być poświęcone najwięcej uwagi, w głównej mierze ze względu na przewidywany liftingu nieco podobny do tego znanego z iOS 7. W iOS 8 mówi się o skromniejszych zmianach wizualnych, choć na pewno będzie dużo zmian i uzupełnień tyczących się deweloperów .

Komunikaty dotyczące nowego sprzętu są nieco mniej pewne, a dwa najbardziej wyczekiwane nowe urządzenia czyli iWatch i odnowione Apple TV raczej nie zostaną zademonstrowane podczas tej imprezy. Prawdopodobny MacBook Air Retina prawdopodobnie również nie jest jeszcze gotowy na premierę. Firma może zatem pokusić się o mniejsze aktualizacje swoich obecnych produktów takich jak MacBook Pro, nieco przestarzałego Mac mini, a może tańszego iMaca.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx