wtorek, 27 lutego

Po wiadomości, że Disney wprowadza serię gier na iPada, które współdziałają z fizycznymi zabawkami, mamy kolejnego producenta, który się na to zdecydował. Lego wprowadza grę nowej generacji  „Life of George”, która współdziała z aplikacją na iPhona.

Gra składa się z klasycznych klocków Lego i aplikacji na  iPhona. Gracz stara się odtworzyć z klocków Lego obraz pokazany na iPhone’ie w określonym czasie. Po zbudowaniu modelu należy zrobić jego zdjęcie iPhone’m na specjalnej macie. Na podstawie zdjęcia aplikacja oblicza szybkość i dokładność odtworzenia obrazu przez gracza.

Oto film prezentujący grę:

„Life of George” składa się z 12 poziomów, w których mamy do ułożenia po 10 modeli. Gra przeznaczona jest dla jednego lub wielu graczy. Ciekawą opcją jest tryb „My Life”, który pozwala graczowi na wymyślanie własnych, oryginalnych modeli. Swoje kreatywne pomysły możesz przechowywać w wirtualnym notatniku.

Firma Lego uważa, że jest to świetny „sposób na połączenie fizycznych zabawek z wirtualną grą w jeden produkt”. Niestety gra będzie sprzedawana tylko w USA i trafi na sklepowe półki oraz do App Store już jutro, 1 października. Koszt zestawu klocków Lego to 23$, podczas gdy aplikacja na iPhone będzie dostępna za darmo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomo
Tomo
12 lat temu

Może jednak pojawi się w Polsce. Świetna zabawka by była pod choinkę dla dzieci

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx