czwartek, 16 września

Łatwo zauważyć, że Apple koncentruje się ostatnio nad rozwojem swoich usług w Europie. Najpierw premiera sklepu internetowego w Czechach, na Węgrzech, i w Polsce, potem uruchomienie iTunes Music Store w 12 nowych krajach Unii Europejskiej i podobno to jeszcze nie koniec. Najbliższy plan to wprowadzanie od wtorku usługi Apple TV w kolejnych siedmiu krajach.

Serwis MacRumors „otrzymał wiadomość”, że Apple poinformował swoich sprzedawców w siedmiu kolejnych krajach europejskich o debiucie Apple TV w najbliższy wtorek, 4 października – w tym samym dniu, w którym firma zaprezentuje kolejny model iPhone’a.

Kraje, które znalazły się na liście Apple to Belgia, Dania, Finlandia, Luksemburg, Holandia, Norwegia i Szwecja. W notatce Apple czytamy:

Apple TV można już zamówić w siedmiu kolejnych krajach

Z przyjemnością informujemy, że nowy Apple TV, z ulepszonym interfejsem użytkownika i przełomową ceną  jest już dostępna na zamówienie w Belgii, Luksemburgu, Holandii, Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii.”

Znamy już cenę urządzenia w Finlandii, która jako pierwsza podała ją publicznie. Będzie ona wynosić 119 EUR. W Norwegii, urządzenie ma kosztować 849 koron. Towarzyszący urządzeniu AppleCare kosztować ma dodatkowe 29 EUR.

Pozostaje nam teraz tylko czekać na wprowadzenie usługi do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x