czwartek, 16 września

Według informatora serwisu 9to5Mac, nadchodzący iPhone nowej generacji „N94” będzie wydany w 3 różnych pojemnościach. IPhone 4 jest obecnie dostępny tylko w dwóch wersjach: 16GB i 32GB. Portal interpretuje to w ten sposób, że kolejna generacja iPhone’a pojawi się w wersjach 16GB, 32GB i 64GB pojemności.

Jednak nie jest to pewne. Trzy różne pojemności można też interpretować jako 8GB, 16GB oraz 32 GB lub jeszcze inna kombinacja. Wszystko co jest pewne to, że najnowszy model iPhone’a będzie dostępny w trzech różnych pojemnościach.

Jednak nie po raz pierwszy kiedy słyszymy o pojawieniu się iPhone’a 64 GB. W marcu prototyp takiego modelu zaczął krążyć w Chinach. Jego właściciel powiedział nam, że dostał go od źródła, które ma niewielką ilość takich prototypów. Wyciekły one podobno z fabryki Foxconn w Shenzhen. Co więcej, właściciel jest przekonany, że następny iPhone będzie udostępniony z taką pojemnością dla użytkowników. Krążący model potwierdza, że Apple pracował nad takim modelem w pewnym momencie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x