piątek, 21 czerwca

Firma LG ogłosiła, że posiadacze telewizorów LG Smart TV z lat 2016-2021 będą uprawnieni do bezpłatnego trzymiesięcznego okresu próbnego Apple TV+ od 15 listopada w ponad 80 innych krajach i regionach, w których usługa Apple TV+ jest dostępna.

Okres próbny będzie dostępny w sklepie LG Content Store i musi zostać zrealizowany do 20 lutego 2022 roku. Oferta jest ograniczona do subskrybentów, którzy nie korzystali jeszcze z Apple TV+, więc każdy, kto już wypróbował usługę strumieniowego przesyłania wideo firmy Apple, nie może skorzystać z tej promocji. Na każdy kwalifikujący się telewizor LG Smart TV i na jeden Apple ID obowiązuje limit jednej bezpłatnej wersji próbnej.

Apple TV+ zwykle oferuje bezpłatny siedmiodniowy okres próbny, a jego regularna cena wynosi 24,99 złote miesięcznie. Firma Apple nadal oferuje bezpłatny trzymiesięczny okres próbny usługi przy zakupie nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca.

Apple TV+ konkuruje w Polsce z takimi platformami jak Netflix i Amazon Prime Video oferując szereg oryginalnych programów, od wielokrotnie nagradzanego serialu komediowego „Ted Lasso” po obsadzony gwiazdami serial dramatyczny „The Morning Show”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx