wtorek, 4 października

Każdy kocha swojego MacBook’a Air dopóki nie musi połączyć go do monitora Thunderbolt Display lub każdego innego, a to ze względu na wymagane wyjścia po przeciwnych stronach obudowy. To trochę dziwne, że Apple zapoczątkował linię komputerów MacBook, która wymaga, aby rozciągnąć wokół niego kabel Thunderbolt po obu stronach laptopa. Pewnie z czasem to zmienią.

Stacja dokująca LandingZone firmy InfiniWing do MacBooka Air praktycznie rozwiązuje ten kłopot połączenia wielu przewodów i kabli oraz pozwala szybko i wygodnie ropocząć pracę z laptopem. LandingZone dodaje dwa dodatkowe porty USB, zawiera port Ethernet i Mini DisplayPort do podłączenia sprzętu biurowego, posiada port zgodny z blokadą Kensington, i wyjście zasilacza do ładowania MacBooka Air, podczas gdy z niego korzystamy. Wszystkie kable są poprowadzone na zewnętrznej stronie stacji dokującej, aby pozostawić jak najwięcej pustej przestrzeni na biurku oraz jak najlepszy dostęp do urządzeń podłączonych do dodatkowych portów USB (pamięci USB, klawiatury przewodowej i innych urządzeń peryferyjnych).

LandingZone jest genialnie prosty, wyposażony w mechanizm zatrzaskowy składający się z zaciskających piastów po obu stronach MacBooka. Poniższe wideo prezentuje prosty sposób blokowania i odblokowania MacBooka Air z elegancką dźwignią z tyłu obudowy. LandingZone jest wszystkim, czego możesz chcieć w stacji dokującej. Jest mała, elegancko zaprojektowana i dobrze wygląda.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx