piątek, 17 września

Jeśli wierzyć w raport Digitimes, Apple zamierza zaktualizować swoją linię MacBook’ów Air na początku przyszłego roku, o nowy 15-calowy model wraz z odświeżonymi modelami 11,6-calowymi i 13,3-calowymi. Aktualizacja ma podobno nastąpić już w pierwszym kwartale 2012 roku.

Apple przygotowuje się jest do uruchomienia nowej serii notebooków MacBook Air o rozmiarach 11,6-cali, 13,3-cali oraz 15-cali w pierwszym kwartale 2012 r. i będzie to bezpośrednia konkurencja z ultra cienkimi modelemi PC od innych dostawców.

O nowych, ultracienkich, 15-calowych notebookach usłyszeliśmy już w lipcu, a ostanio znów się zrobiło głośn na ich temat. Digitimes wcześniej wskazywał, że produkcja komponentów dla tych notebooków rozpoczęła się a ich premiera nastąpi w drugim kwartale 2012 roku.

Wciąż nie ma też pewności do której linii komputerów miałby trafić taki model – czy będzie to zupełnie nowy MacBook Pro, czy też większy MacBook Air. Według informacji podanych przez DigiTimes, to właśnie ta druga linia notebooków miałaby zostać poszerzona o model z większym ekranem.

Według przewidywań, nowa linia MacBooków Air ma zostać wyposażona w procesory Intel Ivy Bridge, które  przyniosą znaczącą poprawę szybkości działania szczególnie w odniesieniu do grafiki oraz obsługi OpenCL.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x