poniedziałek, 27 czerwca

Baterie w telefonach potrafią się czasem rozładować w najmniej spodziewanym momencie. Gdy nie mamy dostępu do łądowarki bądź po prostu gniazdka elektrycznego pozostajemy odcięci od naszego urządzenia. Jest wiele akcesoriów w postaci etui z dodatkową baterią ale są one najczęściej duże i nieporęczne. Receptą na to jest nowa ładowarka Elecom iPhone AA Battery Charger (DE-A01D-1908).

Ta niewielkich rozmiarów ładowarka ma jedną wielką zaletę. Nie potrzebuje zewnętrzenego źródła zasilania, gdyż proces ładowania odbywa się z zamkniętych w niej zwykłych baterii „paluszków”. Kolejną wielką zaletą iPhone AA Battery Charger jest to, że korzysta z wyjścia USB, dzięki czemu jest kompatybilna z każdym urządzeniem przenośnym takim jak iPad, iPod, czy nawet inne smartfony.

Będąc poza źródłem zasilania wystarczy wstąpić do sklepu i zaopatrzyć się w cztery baterie AA i zaraz możemy podładować swoje urządzenie.

Ładowarka jest dostępna w kolorze czarnym, białym, zielonym i różowym i kosztuje 49,99 dolarów. Zainteresowanych odsyłamy na stronę producenta.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx