poniedziałek, 20 maja

W niedawno zaktualizowanym dokumencie wsparcia firma Apple poinformowała, że nowa ładowarka MagSafe będzie ograniczona do szczytowej mocy 12 W, gdy będzie używana z nadchodzącym iPhone’em 12 mini, w porównaniu do 15 W dla wszystkich innych modeli iPhone’a 12.

Apple twierdzi, że iPhone 12 mini może osiągnąć te 12 W z zasilaczem USB-C o mocy 9V/2.03A lub wyższej. Jednak dokument wsparcia zauważa, że moc dostarczana do dowolnego modelu iPhone’a 12 w dowolnym momencie będzie się różnić w zależności od różnych czynników, w tym temperatury i aktywności systemu.

W przypadku innych modeli iPhone’a 12 szczytową moc 15 W można uzyskać za pomocą zasilacza USB-C o mocy 9V/2.22A lub 9V/2.56A i wyższym.

W dokumencie pomocy podano również, że gdy akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods, są podłączone do dowolnego modelu iPhone’a 12, ładowarka MagSafe jest ograniczona do 7,5 W, aby zachować zgodność z normami prawnymi.

Apple twierdzi, że ładowarkę MagSafe należy podłączyć do źródła zasilania przed umieszczeniem na niej iPhone’a, ponieważ umożliwia to ładowarce sprawdzenie, czy można bezpiecznie dostarczyć maksymalną moc. Jeśli umieścisz iPhone’a na ładowarce MagSafe przed podłączeniem go, po prostu wyjmij go, odczekaj trzy sekundy, a następnie włóż go ponownie, aby wznowić maksymalne dostarczanie energii.

MagSafe to nowa funkcja we wszystkich modelach iPhone’a 12, która umożliwia mocowanie magnetycznych akcesoriów z tyłu urządzeń, w tym ładowarki MagSafe, która zapewnia bardziej precyzyjne ładowanie bezprzewodowe. Ładowarka MagSafe jest już dostępna za 199 złotych, a iPhone 12 mini będzie możliwy do zamówienia w przedsprzedaży od piątku, 6 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx