piątek, 19 kwietnia

Apple planuje wypuścić jeszcze w tym roku AirPods Pro drugiej generacji z etui ładującym USB-C, a masowe dostawy mają rozpocząć się w drugim i trzecim kwartale wynika z informacji udostępnionych dzisiaj przez analityka Apple, Ming-Chi Kuo.

Druga generacja AirPods Pro została wprowadzona na rynek we wrześniu 2022 roku z etui ładującym Lightning. Zaktualizowana wersja AirPods Pro drugiej generacji miałaby zamiast tego etui ładujące USB-C, ale nie jest jasne, czy planowane są jakiekolwiek inne zmiany. Kuo uważa, że odniesienia do nowych słuchawek AirPods odkrytych w finalnej wersji beta iOS 16.4 na początku tego tygodnia są związane z wersją USB-C AirPods Pro.

Około dwa lata po premierze pierwszych AirPods Pro, Apple zaczął sprzedawać słuchawki z etui ładującym zgodnym z MagSafe, więc istnieje precedens dla aktualizacji etui ładującego w połowie cyklu. Niestety obudowa MagSafe nie była sprzedawana osobno i nie jest jasne, czy obudowa USB-C będzie sprzedawana osobno.

Obecna wersja etui ładującego AirPods Pro ma wbudowany głośnik, który może odtwarzać dźwięk, gdy etui zostanie zagubione, otwór do mocowania smyczy, układ U1 do obsługi Znajdź i nowo dodaną kompatybilność z ładowarką Apple Watch.

Oczekuje się, że wszystkie cztery modele iPhone’a 15, które pojawią się jeszcze w tym roku, będą wyposażone w port USB-C, więc sensowne jest, aby etui ładujące AirPods Pro również przeszło się na USB-C. Apple już w zeszłym roku zmienił pilota Siri Remote w Apple TV z Lightning na USB-C, a inne akcesoria, takie jak MagSafe Battery Pack również mają zostać zaktualizowane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 rok temu

No po prostu REWOLUCJA!

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx