wtorek, 3 października

Według analityka Ming-Chi Kuo, AirPods Pro drugiej generacji może nadal mieć etui ładujące z portem Lightning. W dzisiejszym tweecie Kuo przewiduje, że Apple przejdzie na etui ładujące z USB-C dla wszystkich modeli AirPods w 2023 roku.

Kuo twierdzi, że nowe AirPods Pro zostaną wydane jeszcze w tym roku. Mówi się o kilku nowych funkcjach wkładek dousznych, w tym uaktualnieniu układu H1, który obsługuje funkcje takie jak aktywna redukcja szumów, obsługa odtwarzania dźwięku bezstratnego, zaktualizowane czujniki ruchu dla rozszerzonych możliwości śledzenia kondycji, nowe etui ładujące, które może emitować dźwięk w przypadku zgubienia, czujnik wykrywania skóry dla lepszego wykrywania w uchu i nie tylko.

Apple podobno przetestował bardziej kompaktową konstrukcję dla nowych AirPods Pro, która wyeliminowałaby trzonki wychodzące ze słuchawek, podobnie jak w Beats Studio Buds firmy Apple, ale ostatnie plotki sugerują, że słuchawki douszne nie będą jednak miały żadnych znaczących zmian konstrukcyjnych.

W maju Kuo przewidywał, że inne akcesoria do iPhone’a takie jak MagSafe Battery Pack również w przyszłości przejdą na USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx