poniedziałek, 24 stycznia

Apple planuje wypuścić od czterech do sześciu produktów z wyświetlaczami mini-LED w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat, w tym wysokiej klasy iPada Pro 12,9 calowego z układem A14X w trzecim kwartale 2020 roku oraz odświeżonego 16-calowego MacBooka Pro w czwartym kwartale 2020 roku wynika z najnowszego raportu znanego analityka Apple, Ming-Chi Kuo.

W notatce badawczej z TF International Securities Kuo powiedział bez wchodzenia w szczegóły, że mini-wyświetlacze LED „znacznie poprawią wydajność i rozrywkę”. Według Kuo, LG Display i GIS będą najważniejszymi dostawcami tych wyświetlaczy mini-LED od przyszłego roku.

Kuo powiedział wcześniej, że wyświetlacze Mini-LED pozwolą na cieńsze i lżejsze konstrukcje produktów, jednocześnie oferując wiele takich samych zalet wyświetlaczy OLED używanych w najnowszych iPhone’ach, w tym dobrą szeroką gamę kolorów, wysoki kontrast i zakres dynamiczny oraz lokalne przyciemnianie dla prawdziwszej czerni.

Kuo powiedział także wcześniej, że przyszłe wyświetlacze iPadów i MacBooków będą używać około 10 000 diod LED, w porównaniu do 576 w nadchodzącym monitorze Apple Pro Display XDR. Każda dioda LED miałaby rozmiar poniżej 200 mikronów.

Zatem nic innego nie pozostaje jak czekać co przyniesie nam nowy rok.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x